Právě si prohlížíte: Kariéra » Energetický analytik »info@optimal-energy.cz

Kontaktní formulář

Položky označené (*) jsou povinné.
Newsletter

Mám zájem dostávat e-mailem zprávy o novinkách a akcích Optimal Energy.

Energetický analytik

  • Vzdělávání
  • Vytváření analýz a projektů pro energetické poradce
  • Návrh nejvhodnějšího řešení, vypracování smluvní dokumentace
  • Kontrola správnosti procesů při realizaci energetických projektů

Popis pracovní pozice

Náplní práce energetického analytika je příprava dokumentace pro energetické poradce a kontrola správnosti provedení řešení a případné korekce probíhajících projektů, aby byl poradce a zejména klient spokojen. Jedná se tedy spíše o administrativně organizační pozici vykonávanou převážně na kancelářích našich ředitelství. 

Analytik je pravidelně vzděláván skrz školící systém, periodické porady produktového ředitele a individuální konzultace s produktovými specialisty. 

Díky tomu, že na českém trhu disponujeme největším počtem energetických poradců a produktových specialistů můžeme svým kolegům přinést rychlé zaškolení a zapojení do rozsáhlého funkčního týmu. Naše finanční odměny jsou nastaveny jak hodinově, tak úkolově za vyhotovené analýzy. Práce je ohodnocena, vždy dle povahy dané činnosti tak, aby byla odměna motivační a spravedlivá. Vše závisí pouze na Vaší píli, energii a chuti se rozvíjet.

 

Jako další výhody můžeme nabídnout:

  • flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, teambuildingy a další společenské akce, vzdělávání, zázemí akciové společnosti, v současnosti přes 100 akcionářů (neustále se z našich řad kvalifikují noví kolegové), portfolio informačních systému a technologií vyvinutých pro práci s klienty i řízení sítě za více jak 6 mil. Kč

Vstup do výběrového řízení

Naši kolegové se s Vámi rádi setkají a osobně Vám odpoví na doplňující dotazy. V případě, že vyplníte následující formulář, budou informace v něm vyplněné zaslány přímo manažerovi pobočky Vašeho regionu.


Položky označené (*) jsou povinné.


Akce: Tisk Tisk


Soubory: